pripája sa...

POZÍCIA PRE ABSOLVENTA S TECHNICKÝM VZDELANÍM

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-30319

Práve teraz hľadáme posilu pre nákupný tím celosvetovo známej výrobnej spoločnosti vo Vrábloch.
Prioritne hľadáme šikovného kandidáta s technickým vzdelaním a plynulým anglickým jazykom.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nákup pridelených komodít v požadovanom množstve a kvalite
  • Spracovanie objednávok
  • Sledovanie dodávok
  • Vyhľadávanie dodávateľov
  • Negociácia cenových ponúk a obchodných podmienok
  • Denná komunikácia s dodávateľmi
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami a centrálou
  • Vybavovanie reklamácií
  • Správa údajov v systéme, reporting

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí majú:
  • ANGLICKÝ jazyk na pokročilej úrovni (denná ústna a písomná komunikácia)
  • Technické vzdelanie
  • Skúsenosť so spracovaním objednávok/faktúr
  • Skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi
  • Skúsenosť s negociáciou podmienok
  • Logické myslenie
  • Dobrý time manažment

Benefity

Spoločnosť ponúka bohatý benefitný program:
  • odmeny vyplácané 2x ročne
  • jazykové kurzy
  • príspevky na wellness, masáže
  • vianočná párty

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Nákup | Logistika | Administratívny pracovník | Špecialista | Referent | Logista | Nákupca | SAP | Nepriamy materiál | Materiál | Komodita | Purchaser