pripája sa...

POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA PRE ŠVAJČIARSKU SPOLOČNOSŤ

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 780 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23925

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v novej švajčiarskej spoločnosti.
Hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov do výroby :

Náplň práce :

  • Odoberanie vyrobených skiel z vyrobnej linky
  • Ukladanie na prepravné stojany
  • Olepovanie a značenie jednotlivých skiel
  • Zodpovednosť za poriadok na pracovisku
  • Dodržiavanie BOZP
  • Fyzicky náročná práca

Požiadavky

  • Min.stredoškolské vzdelanie
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Fyzická zdatnosť
  • Žeriavnický preukaz výhodou

Benefity

  • Nadštandartné platové podmienky
  • Práca na 1.zmenu
  • Buďte súčasťou nového kolektívu a spoločne budujte úspešnú spoločnosť

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Výroba | Robotník | Operátor | Montáž | Production Operator