pripája sa...

PORADCA KLIENTSKEHO CENTRA

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 700 - 900 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Pocsikova Miroslava
Ref. Č. 23133

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Poradca klientskeho centra.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Komunikácia s klientmi – telefonická a mailová
  • Poskytovanie poradenstva a konzultácie o produktoch a službách spoločnosti
  • Riešenie servisných požiadaviek, sťažností a reklamácií
  • Správa a aktualizácia dát o zákazníkovi v interných systémoch
  • Plnenie komunikačných kritérií (kvalita, kvantita)
  • Práca v 2 zmennej prevadzke /09:00-17:30, 10:30-19:00, pon-pia/
  • Nástup 15.4.2016

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Pracovné skúsenosti v oblasti Call centra alebo zákazníckej linky PODMIENKOU
  • Skúsenosť s aktívnym predajom produktov alebo s pasívnou podporou zákazníkov
  • Komunikatívnosť, ústretovosť a aktívny prístup
  • Skúsenosť s plnením pracovných cieľov
  • Odolnosť, samostatnosť,
  • Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Operátor | Administration