POMÔŽ NÁM VYBUDOVAŤ NOVÉ SHARED SERVICE CENTRUM V BRATISLAVE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 990 - 1 250 EUR/mes.
Publikované 15 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-26853

Máš skúsenosti s účtovníctvom? Pracoval si už v medzinárodnej spoločnosti? Hľadáš nové výzvy? Ak si na všetko odpovedal ÁNO, tak čítaj ďalej!
V Bratislave otvárame nové SSC (shared service centrum) a hľadáme juniorov účtovníkov s praxou.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Aktívna spolupráca s oddelením Travel & Expenses
  • Procesovanie a následné účtovanie cestovných nákladov a výdavkov zamestnancov
  • Participácia na finančných uzávierkach
  • Práca v SAP a iných interných systémoch
  • Vykonávať kontroly auditu

Požiadavky

Ak si myslíš, že spĺňaš nasledujúce kritéria, zašli nám svoje CV v anglickom a slovenskom jazyku.
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Obchodná akadémia alebo ekonomická škola veľkou výhodou
  • Skúsenosť s účtovníctvom minimálne 6 mesiacov
  • Predošlá prax so SAP veľkou výhodou nie podmienkou
  • Práca v SSC je MUST
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Fakturant | SAP | Excel | Spracovania dát | Bookkeeper, accountant