pripája sa...

Pokračujte v kariére AP účtovníka

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 600 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30792

Chcete pocítiť podporu a zázemie veľkej výrobnej spoločnosti?
Máte skúsenosti s parciálnym účtovníctvom, ale potrebujete, aby časť Vašej pracovnej náplne zahŕňalo komunikáciu? Ak hľadáte zmenu a potrebujete viac komunikatívnu rolu, táto pozíciabude pre Vás tá správna.

Vašou náplňou práce bude:

  • Komunikácia s dodávateľmi či už telefonická alebo emailová
  • Rekonciliácie bankových účtov
  • Zodpovednosť za správu pridelených účtov
  • Riešenie nezrovnalostí a požiadaviek v rámci Vášho oddelenia
  • Príprava journálov a reportov
  • Analýza ON-HOLD faktúr

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Ekonomické vzdelanie alebo adekvátna pracovná skúsenosť so zameraním na financie/účtovníctvo
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (schopnosť zvládnuť pohovor v Anglickom jazyku)
  • SAP je výhodou
  • Výhodou Nemecký, Španielsky, Maďarský alebo Taliansky jazyk
  • Máš chuť pracovať v US pracovnom čase (od 13:30 do 22:00)

Benefity

  • 13. plat
  • Plne hradené stravné vo výške 10 eur pri US pracovnom čase
  • 20% príplatok pri práci na US pracovnom čase
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri naroden í dieťaťa
  • Multisport karta

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Referent | Účtovník | Analytik | Fakturant | SAP | Excel | Bookkeeper, accountant