pripája sa...

Podpora pre účtovné oddelenie

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-29575

Ste absolvent a hľadáte administratívnu prácu v ekonomickej sfére?
Chcete robiť podporu pre účtovné oddelenie a následne sa v tejto oblasti profilovať?

Práve teraz máte skvelú šancu, tak ju nepremeškajte.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr (tlačenie, skenovanie, archivovanie)
  • Zadávanie faktúr do interného systému
  • Administratívna pomoc na účtovnom oddelení
  • Zastupovanie členov tímu počas ich neprítomnosti
  • Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ
  • Plynulú znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
  • Skúsenosť s administratívnou prácou
  • Spoľahlivosť, detailnosť a ochota pomôcť

Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas, príjemnú rodinnú atmosféru, fitness centrum v tej istej budove, terasu na streche budovy, kde si viete počas letných dní vypiť kávičku alebo sa naobedovať a okrem iného veľa ďalších atraktívnych benefitov.

Tešíme sa na Vaše CV!

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Administration