pripája sa...

PODPORA OBCHODNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-26-27634

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Podpora obchodného oddelenia.

Náplň práce:

  • Komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti a zákazníkmi
  • Navrhovanie technického riešenia pre zákazníka
  • Spolupráca na vypracovaní cenových ponúk pre zákazníka
  • Práca s internými nástrojmi a systémom
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • VŠ vzdelanie (technického zamerania výhodou)
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Orientácia na zákazníka
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=absolventi

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Pracovník technickej podpory | Operátor | Excel | Junior | Administration