pripája sa...

PODPORA NÁKUPCU (ANGLICKÝ A NEMECKÝ JAZYK)

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 - 6 EUR/hod.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 22908

Pre nášho klienta - americkú spoločnosť, ktorá poskytuje procurement služby pre automobilový priemysel, hľadáme šikovných študentov VŠ na pozíciu PODPORA NÁKUPCA.

Využite príležitosť a získajte cenné pracovné skúsenosti v zahraničnej spoločnosti už počas štúdia!

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora nákupcu pri vyhľadávaní nových dodávateľov a tvorbe listu dodávateľov
  • Spoupráca s tímami nákupcov
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava analýz a kalkulácií
  • Práca s interným softvérom
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • Nemecký jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • Pokročilá znalosť programu Excel
  • Znalosť SAP prípadne iného podobného softvéru VÝHODOU
  • Samostatnosť, aktívny prístup

Pozícia je vhodná pre študenta vysokej školy, ktorý je flexibilný v rámci svojho rozvrhu a motivovaný pracovať v oblasti nákupu.

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Engineering | Výroba a prevádzka | Nákup | Logistika | Nákupca |