pripája sa...

PODPORA INTERNÉHO AUDITU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-33031

Staňte sa súčasťou interného auditu, načrite do sveta auditu a odštartujete svoju kariéru týmto smerom.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:

  • Príprava všetkých potrebných dokumentov k interným auditom- primárne v rámci financií, ale stretnete sa aj s inými oddeleniami
  • Spracovanie potrebných dát so systému SAP
  • Globálna spolupráca s audítormi v angličtine
  • Analýza auditu a následná tvorba reportov podľa potreby
  • Príprava prezentácií podľa požiadaviek

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Skúsenosť v oblasti financií je výhodou
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka (C1)- denná komunikácia v angličtine s kolegami
  • Analytické myslenie a komunikatívnosť

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov, ako napríklad flexibilný pracovný čas alebo možnosť práce z domu, avšak všetky benefity a ich podmienky budú odprezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Audit | Účtovníctvo | Analýzy | Vymáhanie pohľadávok | Kontroling | Účtovník | Analytik | Vymáhač pohľadávok | Kontrolór | Fakturant | Špecialista | Audítor | Excel | Čiastkový | Auditor