pripája sa...

PODPORA FINANČNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované viac ako rokom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 18409

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu Podpory finančného oddelenia

Náplň práce:

  • Administratívna podpora v cudzích jazykoch
  • Komplexná práca s poistnými zmluvami
  • Evidencia, kontrola a správa poistných udalostí
  • Sledovanie platieb
  • Reportovanie na pravidelnej báze
  • Práca v interných systémoch spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Anglický jazyk na AKTÍVNEJ úrovni (slovom aj písmom), iný cudzí jazyk výhodou
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prax v administratíve/financiách - výhodou
  • Motivácia pre financie a poisťovníctvo
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office, najmä MS Excel
  • Precíznosť a orientácia na detail

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | Finance | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Pracovník technickej podpory | Fakturant | Analytik | Kontrolór | Účtovník | Administration