Nastavovač strojov v potravinárskom priemysle s ubytovaním!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 250 - 1 600 €
Ref. Č.
4-18-39899-7

Do potravinárskeho priemyslu s výrobou mliečnych výrobkov hľadáme nastavovačov strojov.

Ponúkame:

Základná mzda: 1150€

Príplatky podľa zákonníka práce

Variabilná zložka 15% zo základnej mzdy

Náplň práce:

  • obsluha pri plnení produktov a sanitácia strojov
  • čistenie zariadení
  • zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
  • dodržiavanie postupov a vedenie záznamov
  • kontrola produktov počas výroby
  • komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
  • zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

Práca v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny)

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky
  • zodpovednosť
  • technické myslenie
  • prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
  • znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou
  • práca je vhodná aj pre absolventa
Benefity
  • stravná karta v hodnote 5,48€
  • príplatky podľa zákonníka práce
  • ubytovanie zabezpečené
  • náborový bonus 500€
  • pravidelné zvyšovanie platue
  • Multisport karta
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • odmena za darcovstvo krvi
  • príspevok na nákup výrobkov spoločnosti
  • príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
  • pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
  • kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy