pripája sa...

Pod pracovať na recepciu! Postačia aj základy angličtiny

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-31864

Si príjemná a komunikatívna osoba a chceš pracovať v svetovo uznávanej a dynamickej spoločnosti? Zaujíma ťa svet kozmetiky, starostlivosť o pleť a kvalitné produkty? Preferuješ prácu s ľuďmi a nebojíš sa dvihnúť telefón? Tak neváhaj, zašli nám svoj životopis a poď si užívať to, čo máš rád/a.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • starostlivosť o celkový chod recepcie, ktorý zahŕňa:
prijímanie návštev, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi, prepájanie hovorov, zodpovednosť za osobné preberanie tovarov zákazníkmi či objednávanie kancelárskych potrieb
  • ako silná podpora zákazníckeho servisu budeš mať na starosti aj spracovávanie objednávok a fakturácií, riešenie reklamácií a prípadných nezrovnalostí
  • tvojou zodpovednosťou bude aj komunikácia so skladom
  • budeš zastrešovať skrátka celú administratívnu podporu pre tvoj tím!

Požiadavky

Hľadáme práve TEBA ak:
  • máš aspoň SŠ vzdelanie s maturitou a základy anglického jazyka
  • predchádzajúca prax na podobnej pozícií a s faktúrami je vítaná, nie je však podmienkou!
  • ovládaš prácu s balíkom MS Office
  • máš príjemné vystupovanie, si komunikatívna a zodpovedná osoba, ktorá dokáže za každých okolností situácie riešiť s úsmevom na perách
  • máš dobrý time management a pro-zákaznícky prístup

| Administration