pripája sa...

Poď pracovať na recepciu!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 950 - 1 110 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32167

Novo vytvorený tím hľadá ďalšieho člena tímu! Ak si komunikatívny, máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií a ovládaš anglický jazyk, tak hľadáme práve TEBA!

Tvoja náplň práce bude zahrňovať:

  • Zodpovednosť za chod recepcie
  • Vybavovanie telefonátov
  • Evidenciu pošty
  • Administratívne úlohy ako evidencia a kontrola zmlúv, dokumentov
  • Kontrola údajov v internom systéme
  • Riešenie otázok ohľadom objednávok, reklamácií (osobne, telefonicky, e-mailom alebo poštou)
  • Pravidelný reporting a komunikácia s ostatnými oddeleniami
  • Riešenie ad hoc úloh

Požiadavky

Požadujeme:
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie
  • Predošlá prax na recepcii je obrovskou výhodou
  • Znalosť v oblasti zákazníckeho servisu je plus
  • Komunikatívna úroveň angličtiny potrebná
  • Pokročilá znalosť MS Office, email, internetové aplikácie
  • Komunikatívnosť, schopnosť zvládať stres a prácu v tíme aj samostatne

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Recepčná | Junior | Front office | Receptionist