pripája sa...

KVALIFIKÁCIA DODÁVATEĽOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 23758

Aj ty si v obchode vyberáš a zvažuješ kúpu len tých najlepších produktov? Náš klient, úspešná finančná inštitúcia má podobný problém – túži spolupracovať len s tými najlepšími dodávateľmi. A na to potrebuje Teba! Tvojou úlohou bude pomocou dostupných údajov v databázach a interných systémoch analyzovať rizikovosť spolupráce a odporučenie len tých najvhodnejších obchodných partnerov.

Aká je náplň práce:

  • Predkvalifikácia dodávateľov na základe požiadaviek z iného oddelenia
  • Overovanie pravosti dokumentov, zmlúv, kontrola certifikátov a nefinančného rizika
  • Zaznamenávanie a registrácia získaných údajov
  • Schvaľovací a odporúčací proces pre ďalšiu spoluprácu s dodávateľom
  • Spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami
  • Práca v interných systémoch spoločnosti a s dostupnými databázami

Požiadavky

Ideálny kandidát spĺňa požiadavky:
  • Komunikatívna úroveň jazykov: anglický a francúzsky/holandský/nemecký jazyk
  • Skúsenosť v administratíve
  • Skúsenosť s vyhľadávaním údajov je výhodou
  • Proaktívny prístup k práci, záujem o investigatívu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Analýzy | Kontroling | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Analytik | Kontrolór | Spracovania dát | Komplexný | Proces | Database specialist