pripája sa...

PLC špecialista

Lokalita Prievidza
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-26-28579

Popis Práce

Máš znalosti alebo skúsenosti z oblasti PLC?
Ovládaš základy IT technológií, hlavne LAN, WAN, VLAN, prepínače a smerovače alebo sieťové komunikačné protokoly?
Dorozumieš sa Anglicky?

Ak si sa našiel, neváhaj ma kontaktovať.
Tvojou náplňou práce bude:

  • Udržiavať technickú dokumentáciu a vytvárať dokumentáciu ku vlastným projektom
  • Účasť na inovačných projektoch modernizácie existujúcich technológií
  • Zabezpečovať plynulú prevádzkyschopnosť elektronických vybavení
  • Vykonávať opravy a nastavenia výrobných a nevýrobných zariadení
  • Riešiť okamžité technické výpadky a poruchy na elektronickom zariadení podľa závažnosti - - Inštalácia nových zariadení
  • Vykonávať diagnostiku a profilaktiku zariadení
  • Vykonávať preventívnu údržbu v rámci odvetvia automatizácie
  • Zodpovedať za dodržiavanie platných právnych a interných predpisov v oblasti hygienickej nezávadnosti a bezpečnosti potravín, správnej výrobnej praxe, bezpečnosti práce a ochrany životného prostredia

Požiadavky

  • základné znalosti IT technológií, hlavne LAN, WAN, VLAN
  • Orientácia v oblasti všeobecnej elektroniky, výpočtovej techniky, senzoriky
  • prehľad v sfére PLC automatov, sériových dátových komunikáciách, riadeniach pohonov, prípadne v robotických systémoch
  • vyhláška a paragraf 22 podmienkou
  • komunikatívna znalosť Anglického jazyka

Benefity

  • Pružná pracovná doba
  • Flexi dni
  • Nápoje na pracovisku
  • Podpora vzdelávacích aktivít
  • Príspevok na športové aktivity – športový fond
  • Referrál (odmena za nábor)
  • Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | IT a telekomunikace | Strojárstvo | Elektrotechnika | Inžinier | Absolvent | Automatizácia | PLC | LAN | WAN | Programmer