pripája sa...

Hľadá sa PLC programátor do PRAHY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 600 EUR
Publikované dňom
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-32620

Významná americká spoločnosť pôsobiaca už 16 rokov na českom trhu rozširuje svoj tím PLC programátorov. Do svojho tímu hľadá skúseného PLC PROJECT ENGINEERA, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy ale celého sveta (tiež Amerika). Podmienkou je relokácia do PRAHy

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zodpovedá za technickú realizáciu projektov v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky
  • Vykonáva konfiguráciu, nastavenie a skúšky zariadení
  • Plánuje realizáciu projektu a dohliada na úspešné nasadenia projektov u zákazníka po technickej, časovej a finančnej stránke
  • Vykonáva záručný a pozáručný servis
  • Vykonáva školenia pre operátorov, zákazníkov, podporuje a pripomienkuje predajné aktivity (produkty, systémy, servis)
  • Stará sa o bezchybný stav technického vybavenia
  • Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch v rôznych odvetviach (automobilový priemysel, strojársky priemysel, potravinársky priemysel...)
  • Programovať stroje podľa požiadaviek klienta
  • Spolupráca s významnými klientmi na trhu

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Prax v danej oblasti min.2 roky PODMIENKA
  • Aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKA (medzinárodné projekty, nadriadený zo zahraničia)
  • Skúsenosti v oblasti PLC ( Simatic, ABB, Allen Bradley)
  • Flexibilita - časté cestovanie ku klientom počas projektov
  • Relokácia do PRAHY PODMIENKA

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • Ročný bonus
  • 5 týždňov dovolenky
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť Home officu ( po dohode s nadriadeným)
  • Zdravotná starostlivosť
  • Životné poistenie

Engineering | Výroba a prevádzka | Ostatné | Inžinier | Programátor | PLC | Automatizácia | Automobilový priemysel | Implementácia | Montáž | Proces | Program | Vývoj | Zákazník | Electrical engineer