pripája sa...

PLC Programátor (projekty v zahraničí)

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 800 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-32873

Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je úspešná výrobná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle vhodného kandidáta na pozíciu PLC programátora, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy

Náplňou práce bude:

  • Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch
  • Programovať stroje podľa požiadaviek klienta pôsobiaceho v oblasti nábytkárskeho priemyslu
  • Práca v programovacom jazyku Simatic S7, Tia Portal alebo Beckohoff
  • Kontrolovať a testovať naprogramovanie priamo u klienta
  • Zodpovedať za dodržiavanie nastavovania podľa požiadaviek klienta
  • Testovanie

Pomer cestovania je 50%. pričom max. dĺžka turnusu je 5 týždňov.

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Prax v danej oblasti min.1 rok PODMIENKA
  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKA
  • Znalosť programovacích jazykov
  • Flexibilita

Benefity

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • preplácané diéty a nadčasy v zahranočí
  • príspevok na šport
  • poistenie

Engineering | Strojárstvo | Elektrotechnika | Programátor | PLC | Programmer