pripája sa...

PLC PROGRAMÁTOR - AJ ABSOLVENTI

Lokalita Bratislava
Publikované 10 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-28147

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii PLC PROGRAMÁTOR.

Vašou náplňou práce bude:

  • programovanie PLC Siemens Simatic, Phoenix Contact PC Worx, Allen Bradley
  • programovanie SCADA WinCC, InTouch
  • konfigurácia priemyselných komunikačných sietí Profinet, Interbus
  • uvádzanie zariadení do prevádzky
  • virtuálne uvádzanie zariadení do prevádzky
  • práca na vývojových projektoch, inžiniering strojov a zariadení

Požiadavky

  • Elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie
  • Skúsenosti s programovaním PLC riadiacich systémov sú podmienkou
  • Ochota absolvovať krátke zahraničné cesty
  • ZNALOSŤ ANGLICKÉHO alebo NEMCKÉHO JAZYKA na mierne pokročilej úrovni

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Absolvent | Inžinier | Programátor | Aplikačný | Automatizácia | Automobilový priemysel | PLC | Oživovanie/ spúšťanie | Technológia | Zákazník | Senzory | Simatic | Vývoj | Electrical engineer