pripája sa...

PLC PROGRAMÁTOR (aj absolventi)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-24623

Začni zbierať skúsenosti v oblasti automatizácie na pozícii PLC PROGRAMÁTOR.

Pracovná náplň bude:

  • Tvorba riadiacich programov pre PLC systémy pre Siemens Simatic Step 7
  • Odstraňovanie SW porúch na zariadeniach
  • Účasť pri zavádzaní nových zmien vo výrobnom procese
  • Spolupráca pri inštalácií a oživovaní zariadení
  • Úprava softwaru podľa požiadaviek zákazníka
  • Realizácia optimalizačných prác na výrobných zariadeniach

Požiadavky

Spĺňaš? Ak áno tak reaguj!
  • Absolvent vysokej školy so zameraním na automatizáciu
  • Znalosti s PLC systémami Siemens Simatic Step 7
  • Platný §21 podľa vyhlášky 508 výhodou

Benefity

  • množstvo školení a vzdelávacích programov
  • doprava do práce zmluvnou dopravou
  • 13.ty a 14.ty plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Programátor | Technik | Automatizácia | Automobilový priemysel | Montáž | Oživovanie/ spúšťanie | PLC | Proces | Robotika | Technológia | Údržba | Výroba | Simatic | Programmer