pripája sa...

PLC PROGRAMÁTOR

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-25032

Pre nášho kleinta, spoločnosť, ktorá je dodávateľom špičkových produktov a technológii v oblasti autoatizácie, obsadzujeme pozíciu PLC PROGRAMÁTOR!

Náplň práce:

  • PLC programovanie
  • určenie parametrov softvéru pre optimálnu funkčnosť a bezpečnosť
  • návrh technických riešení
  • zavedenie konkrétnych zákazníckych projektov do prevádzky
  • optimalizácie, hľadanie porúch
  • čítanie a vytváranie technickej dokumentácie

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • ochota cestovať v rámci Slovenska k zákazníkom
  • možnosť práce na živnosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Programátor | Program | PLC | Programmer