pripája sa...

PLC PROGRAMÁTOR

Lokalita Prešovský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 22692

Využite možnosť pracovať pre stabilnú zahraničnú spoločnosť na pozícii PLC PROGRAMÁTORA:

Náplň práce:

  • Tvorba riadiacich programov pre PLC systémy pre Siemens step7 a WinCC
  • Tvorba a riadenie automatizovaných výrobných procesov
  • Vyhľadávanie nových efektívnejších riešení pre chod výroby
  • Účasť pri zavádzaní nových výrobkov a technológií do výroby
  • Odstraňovanie porúch

Požiadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zamerania
  • Znalosť vytvárania PLC programov v prostredí Siemens step7 a WinCC
  • Min. 2 ročné pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Technické a analytické myslenie
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - výhodou
  • Predchádzajúca prax na podobnej pozícii
  • Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita

Benefity

  • Budú prezentované na osobnom pracovnom pohovore

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Špecialista | Programátor | Automatizácia | PLC | Simatic | Programmer