pripája sa...

PLÁNOVAČ VÝROBY (automotive)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 23828

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle hľadá kolegu/ kolegyňu do svojho tímu na pozíciu PLÁNOVAĆ VÝROBY, ktorého úlohou je zabezpečiť dodávky dostatočného množstva materiálov s cieľom plynulej výroby.

Náplň práce:

  • Plánovanie výroby podľa požiadaviek zákazníkov
  • Tvorba plánu výroby
  • Priebežné monitorovanie skutočnosti a porovnávanie s plánom výroby, monitorovanie termínov výroby, potrebné akcie, reakcie a úpravy plánov výroby
  • Analýza a stanovenie potrebného množstva materiálu a komponentov pre nákup
  • Aktívna komunikácia s dádávateľmi aj zákazníkmi

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Aktívne ovládanie nemeckého/anglického jazyka podmienkou
  • Skúsenosti s plánovaním výroby v automobilovom priemysle výhodou, v prípade absolventov znalosti z technických vysokých škôl
  • Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Flexibilita

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Logistika | Logista | Plánovač | Automobilový priemysel | Kovy | Plánovanie | Materiál | Production planner