pripája sa...

PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Žilinský kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23498

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PLÁNOVAČ VÝROBY!

Náplň práce:

  • Plánovanie výroby pridelených skupín produktov
  • Komunikácia s oddeleniami kvality, nákup, výroby, logistiky
  • Evidovanie a trekovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
  • Riešenie/komunikácia vzniknutých problémov v oblasti plánovania ( neskorá dodávka, odstávka linky, nedostatok materiálu atď.)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť s plánovaním výroby
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť programu ERP veľkou výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Logistika | Plánovač | Výroba | Production planner