pripája sa...

PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23487

Využitie príležitosť zamestnať sa u nového investora v regióne!

Pre nášho zahraničného klienta hľadáme PLÁNOVAČA VÝROBY!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za plánovanie výroby
  • Sledovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
  • Riešenie vzniknutých problémov (oneskorená dodávka, nedostatok materiálu, odstávka linky)
  • Zodpovednosť za nákup vybraných komodít
  • Úzka kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosť s plánovaním výroby min. 1 rok
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Ochota vycestovať do zahraničia v rámci procesu zaškolenia
  • Precíznosť
  • Organizačný talent
  • Time management

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Strojárstvo | Plánovač | Výroba |