pripája sa...

PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované 9 dňami
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-30-30616

Popis Práce

Pracovnou náplňou bude:

  • Tvoriť denné plány produkcie v súlade s požiadavkami zákazníkov
  • Zabezpečiť zaevidovanie časových plánov do SAP
  • Spolupracovať s materiálovými plánovačmi s cieľom zabezpečiť dostatok materiálu pre naplnenie výrobného plánu
  • Pracovať ako súčasť projektového tímu na tvorbe systému výrobného plánovania
  • Vykonávať hodinové kontroly všetkých výrobných procesov na zabezpečenie plnenia výrobného plánu
  • Zúčastňovať sa na poradách o dennom plánovaní výroby a navrhovať riešenia problémov
  • Realizovať pravidelné týždenné správy o požiadavkách zákazníka, plnení výrobných plánov, kritických situáciách a pod.

Požiadavky

  • SŠ/VŠ technické vzdelanie
  • Skúsenosti s plánovaním výroby príp.v logistike - min.2 roky
  • Prax v automobilovej spoločnosti - veľkou výhodou
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku (B2)- podmienka
  • Znalosť ERP systémov

Benefity

  • Profesijný rast
  • Príspevok na dopravu
  • Jazykové kurzy a školenia

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Logistika | Plánovač | Výroba | Materiálové toky | Automobilový priemysel | 5S | Production planner