pripája sa...

PLÁNOVAČ - ŠPECIALISTA V POTRAVINÁRSKEJ VÝROBE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32766

Máte skúsenosti s plánovaním výroby? Excel je tvoj najobľúbenejší program? Tiež máte radi dynamické pracovné prostredie a troška stresu viete zvládnuť s úsmevom? Tak máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť v menšom, priateľskom kolektíve na pozícii PLÁNOVAČA ŠPECIALISTU.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Koordinácia plánovacieho procesu
  • Spolupráca s ekonomickým a obchodným oddelením
  • Zadávanie plánu objednávok do SAP
  • Operatívne plánovanie produkcie v Poľsku
  • Spracovávanie reportu nevykrytého sortimentu
  • Analyzovanie predaja a úspešnosti plánovania predaja/dopytu
  • Detailné vyhodnocovanie a analýza predaja u jednotlivých odberateľov

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Znalosť programu Excel - pokročilá úroveň - PODMIENKA
  • Skladové hospodárstvo
  • Komunikatívnosť
  • Odolnosť voči stresu

Pre svojich zamestnancov majú pripravený bohatý balík benefitov:
  • Multisport kartu
  • Príspevok na DDS
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Firemné eventy a teambuildingy
  • Káva a nápoje na pracovisku

Engineering | Výroba a prevádzka | Logistika | Výroba | Potravinárstvo | Obchod | Plánovač | Production planner