pripája sa...

Plánovač prepravy v logistike

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 060 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30386

Si čerstvý absolvent, chcel by si sa venovať administratíve a nazrieť do sveta logistiky? Táto pozícia môže byť práve pre teba!

Ak si chceš začať budovať kariéru v oblasti Supply Chain Mangementu a rozvíjať sa v medzinárodnej firme, čítaj ďalej!

Náplň práce:

  • Kontrola plánu prepráv produktov v rámci celej Európy
  • Riešenie vzniknutých systémových problémov
  • Každodenná práca s MS Excel a systémami SAP a Oracle
  • Príprava reportov
  • Interná komunikácia medzi oddeleniami

Požiadavky

  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka- B2
  • Administratívna skúsenosť je výhodou
  • Ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni
  • Motivácia pre prácu v logistike a so systémami
  • Orientácia na detail

Benefity

  • 13. plat vo výške základného mesačného platu
  • Bonus na základe výkonu až do 110% mesačného platu
  • Bonus od 500 do 1000 EUR za odporúčanie vhodného kandidáta
  • Nadštandardne hradené stravné lístky
  • Relokačný bonus
  • 5 sick days do roka
  • Možnosť práce z domu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Excel | Spracovania dát | Logistician