pripája sa...

PLÁNOVAČ LAUNCH PROJEKTOV (SENIOR PLANNER EXPERT)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Hulín Jakub
Ref. Č. 1-21-29717

Máte bohaté skúsenosti s plánovaním vo výrobnej spoločnosti? Chcete mať možnosť posunúť sa na experta, kde budete mať na zodpovednosť skôr nastavovanie jednotlivých procesov, ako samotnú operatívu?

Spoločnosť pre ktorú pozíciu obsadzujeme hľadá skúsených a ambicióznych ľudí, ktorí majú radi výzvy. Vaša práca bude zameraná hlavne na nastavovanie nových projektov v nábehovej fáze, zlepšovanie procesov pri už prebiehajúcej sériovej výrobe, ale v prípade nečakaných situácii sa od Vás samozrejme očakáva, že pomôžete aj menej skúseným kolegom pri dennej operatíva

Náplň práce:

  • Plánovanie dodávok a nastavovanie procesov v nábehovej fáze
  • Organizovanie transportu materiálu a zlepšovanie procesov už v sériovej výrobe
  • Súčasťou Vašej práce bude samozrejme aj denná operatíva
  • Spolupráca s kolegami z Vášho oddelenia, ale rovnako aj s inými oddeleniami
  • V prípade vzniknutých komplikácií, ich riešenie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosti v oblasti plánovania minimálne 2-3 roky
  • Skúsenosť s programom SAP
  • NEMECKÝ alebo ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Technické vzdelanie veľkou výhodou
  • Odolnosť voči stresu
  • Dobré komunikačné a organizačné zručnosti

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • semestrálne bonusy
  • príspevok na dopravu
  • 3. dôchodkový pilier
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Strojárstvo | Logistika | Logista | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | Preprava | Sklad | Zákazník | AutoCAD | Dodávateľ | FIFO | Lean | Production planner