pripája sa...

DEPUTY PROJECT MANAGER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 500 EUR
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31746

Ste expert v procese PLÁNOVANIA v oblasti projektového manažmentu? Máte skúsenosti s plánovaním medzinárodných projektov? Tak sa staň majiteľom procesu plánovania v medzinárodnej spoločnosti na pozícii DEPUTY PROJECT MANAGER.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za proces plánovania projektu
  • Navrhovať zlepšovanie procesov a postupov prác na projekte
  • Rozvíjať súčasný postup plánovania a zefektívňovať ho
  • Zodpovedať za zostavenie plánu projektu, vedieť analyzovať všetky riziká projektu
  • Spravovať celkovú plánovaciu dokumentáciu
  • Stanovovať harmonogramu a postup projektu

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Znalosť programu SAP PODMIENKA
  • Ochota cestovať
  • Silné prezentačné schopnosti PODMIENKA

Benefity

  • Flexibilná pracovná doba
  • Home office
  • Prispevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
  • Benefit Cafeteria
  • Sick days
  • Meninové poukážky
  • Vianočné poukážky

Engineering | Energetika | Projektový manažér | Plánovač | Plánovanie | Proces | Projekt | Projektovanie | Project Manager