pripája sa...

PL/SQL DEVELOPER V ÚSPEŠNEJ ČESKEJ SPOLOČNOSTI

Lokalita Bratislava
Publikované 27 dňami
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-27123

Máš analytické myslenie a chceš pracovať v úspešnej finančnej spoločnosti kde budeš pracovať na vývoji platformy v ORACLE DB?
Tvojou náplňou práce bude:

  • tvorbe generátorov PL/SQL kódu
  • vypracovanie a aktualizovanie technického dizajnu modulov
  • zadávanie požiadaviek výstupov v SQL
  • tvorba a aktualizácia knowledge databázy
  • navrhovanie úprav na tvorbu kódu

Požiadavky

  • niekoĺko ročné skúsenosti ako PL/SQL Developer
  • schopnosť porozumieť, revidovať, fixovať externý/interný kód
  • schopnosť pracovať samostatne a v rámci termínov
  • ochota učiť sa a zlepšovať sa v programovacích a ladiacich technikách

Ak máš naozaj rád prácu s PL/SQL kódom a splňaš tieto požiadavky. Veľmi radi si prejdeme tvoj životopis a pozveme ťa na pohovor.

  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
  • 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
  • zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
  • príspevok na DDS a životné poistenie
  • zdravotný program
  • pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | PL/SQL | Oracle | Developer