pripája sa...

PL/SQL DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 500 EUR
Publikované 21 dňami
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-30203

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti spracovania platieb hľadá PL/SQL developera s 2 ročnou skúsenosťou.

Tvojou náplňou práce bude:

  • analýza, dizajn, vývoj, optimalizácia, administrácia, testovanie a dokumentácia SW na spracovanie platieb a vydávanie a personalizáciu platobných kariet
  • dizajn a implementácia nových funkcionalít na základe požiadaviek klienta
  • podpora operačného oddelenia v riešení incidentov
  • práca na projektoch s vysokou mierou zodpovednosti
  • práca v tíme, vrátane podpory ostatných členov tímu
  • dokumentácia problémov a bug-ov pre klientov, na základe ktorej budú v budúcnosti riešiť obdobné problémy samostatne

Požiadavky

  • skúsenosti s programovaním databázových aplikácií
  • 2 ročná skúsenosť v Oracle, PL/SQL, SQL databázach
  • anglický jazyk na plynulej úrovni (B2)
  • Unix - užívateľská skúsenosť
  • Shell, Python, Cobol programovací jazyk - skúsenosť výhodou
  • znalosť procesov spojených s platobnými kartami – výhodou
  • spoľahlivosť, flexibilita, analytické myslenie, tímový hráč

Benefity

  • dni dovolenky navyše
  • anglické jazykové kurzy
  • doplácaná PN

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Administrátor / správce | PL/SQL | Oracle | Programmer