pripája sa...

Picker/Vodič VZV na dve zmeny

Lokalita Bratislava - Vajnory
Platové ohodnotenie 930 - 1 100 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 4-21-33078

Hľadáme šikovného skladníka pre medzinárodnú spoločnosť. Ráno po príchode do práce vyložíš naplánované dodávky balíkov ručne, paletovým vozíkom alebo vysokozdvižným vozíkom. Náklad zásielky naskenuješ a vyložíš na dopravníkový pás. Dopravník si tieto zásielky znovu oskenuje a rozdelí podľa toho, kam balík smeruje.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Príjem a evidencia zásielok na sklad
  • Nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
  • Sortácia zásielok
  • Skenovanie zásielok
  • Práca s internými aplikáciami spoločnosti
  • Práca s VZV
  • Práce na špeciálnych projektoch

Práca na ranné a poobedné zmeny:
  • prvý týždeň od 6:00 do 14:30
  • následne dva týždne po sebe 14:00-22:30

Požiadavky

Ak máš záujem o danú pozíciu, musíš spĺňať nasledovné kritéria:
  • Máš ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Máš čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať so zásielkami, ktoré budú zasielané aj letecky
  • Platný preukaz na VZV VÝHODOU, ak si šikovný tak budeš po skúšobnej dobe vyškolený aj na vysokozdvižný vozík
  • Predchádzajúca skúsenosť v sklade je obrovskou výhodou, ale nie podmienkou
  • Spoľahlivosť

Benefity

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:
  • Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,60 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
  • Sviatky hradené až vo výške 2,5 násobku základnej mzdy
  • Výkonnostný bonus do výšky 80 eur

Po skúšobnej dobre ťa ešte čaká:
  • K základnej mzde máš možnosť získať "dorovnávací" príplatok do výšky 50 eur
  • Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
  • Výkonnostný bonus 80 eur
  • Odmena za špeciálne projekty vo výške 20 eur
  • Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
  • Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne
  • Multisport karta

Základná zložka mzdy je 850 eur v hrubom. Spolu s benefitmi to tvorí zhruba 940 eur v hrubom a navyše máš plne hradené stravné lístky. Po skúšobnej dobe máš zhruba 1150 eur v hrubom.

Výroba a prevádzka | Pomocné práce | Balenie | Fork lift truck driver