Picker- práca na 3 zmeny a doprava zdarma!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 000 €
Ref. Č.
2-18-41022

Ponúkame prácu na tri zmeny v sklade novej automobilky v Nitre.

Vašou náplňou práce bude:

  • príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
  • práca so scannerom, prepočítavanie kusov
  • účasť na inventúrach
  • označovanie a skenovanie dielov
Požiadavky

Požiadavky:

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:

  • šikovní
  • samostatní
  • ochotní pracovať na 3 zmeny:

VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 985 059

Benefity

Základná mzda- 860€

15% Bonus- 129€ (1. mesiac- 5%, 2. mesiac- 10%, 3. mesiac- 15%)

Nočné príplatky- 1,485€/hod

Dochádzkový bonus k mzde:

  • po mesiaci +5%
  • po dvochm mesiacoch +10%
  • po troch mesiacoch +15%

DOPRAVA ZDARMA Z ROZNYCH SMEROV:

  • v rámci Nitry
  • Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
  • Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
  • Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
  • Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
  • Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
  • Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
  • Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
  • Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
  • Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
  • Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra