pripája sa...

JUNIOR PHP PROGRAMÁTOR - absolvent s OOP PHP

Lokalita Košický kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Smržík Jakub
Ref. Č. 19248

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PHP PROGRAMÁTORA.

Náplň práce:

  • Vývoj vlastných aplikácií založených na open source technológiách (TYPO3 a Magento Commerce)
  • Zodpovednosť za návrh, dizajn, testovanie a implementáciu nových riešení
  • Každodenná práca s technológiami PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL
  • Spolupráca v rámci tímu programátorov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku - minimálne písomnou formou
  • Pracovné skúsenosti s programovaním v PHP - výhodou
  • PHP - expert
  • XHTML - pokročilý
  • JavaScript - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • Skúsenosti s CMS systémami
  • Znalosti/skúsenosti s open source aplikáciami (TYPO3) - výhodou

PONUKA JE VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTOV S PHP SKÚSENOSŤOU ZO ŠKOLY.

Spoločnosť ponúka nadštandardné finančné ohodnotenie, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | HTML | PHP | Javascript | Programmer