pripája sa...

PERSONÁLNY KONZULTANT

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 700 - 1 300 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Fini Federica
Ref. Č. 1-12-32637

Chcete získať zaujímavú pozíciu medzi najlepšími? Láka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast.

Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty
  • Rozvoj vzťahov a aktívna komunikácia s pridelenými klientmi
  • Nadväzovanie nových obchodných vzťahov s klientmi, aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • Prezentovanie služieb spoločnosti
  • Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
  • Zadávanie inzercie do prístupných médií
  • Alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov
  • Realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
  • Asistencia pri školeniach nových členov tímu
  • Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
  • Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
  • Zodpovednosť za pravidelný reporting
  • Aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach a iných pobočkách spoločnosti

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • VŠ vzdelanie
  • Predchádzajúce skúsenosti z oblasti Personalistiky, Recruitmentu sú veľkou výhodou
  • Orientácia na zákazníka
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Pracovné skúsenosti z medzinárodného prostredia
  • Výborné komunikačne schopnosti
  • Schopnosť jednania s klientmi
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • PC znalosti – MS Office

Benefity

  • stravné lístky 4,30 €
  • balík na vzdelávanie podľa vlastného výberu až do 470 €
  • 3 dni voľna navyše
  • 2 Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Multisport karta

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Nábor | Poradenstvo | Agentúra | Personnel officer