PERSONALISTA - RECRUITMENT KONZULTANT/-KA pre personálny lízing

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Garaj Miroslav
Ref. Č. 11436

Medzinárodná personálna agentúra Grafton Recruitment ako jeden z lídrov na personálnom trhu hľadá správneho kandidáta na pozíciu PERSONÁLNY KONZULTANT PRE OBLASŤ DOČASNÉHO PRIDELENIA

Do nášho tímu hľadáme dynamickú osobnosť so zodpovedným prístupom k pracovným úlohám, ktorá myslí “out of the box” a vie podávať kvalitné výsledky.

Vašou zodpovednosťou bude zastrešenie komplexného projektu od získania klienta až po obsadenie pracovnej pozície.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Identifikovanie klienta a prezentovanie služieb spoločnosti
  • Starostlivosť a udržiavanie vzťahu s existujúcimi klientmi
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe zadania
  • Vedenie osobných pohovorov
  • Prezentácia pracovných možností
  • Starostlivosť o pridelených zamestnancov a administácia pracovných zmlúv
  • HR konzultácie
  • Komplexné zastrešenie projektov formou dočasného pridelenia
  • Výber a aktívne vyhľadávanie zamestnancov pre klientov spoločnosti Grafton
  • Intenzívna komunikácia a spolupráca s klientmi spoločnosti Grafton

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti Ľudských zdrojov, Náboru pracovníkov alebo Administratívy - minimálne 1 rok podmienkou
  • VŠ vzdelanie
  • Prehľad v Zákonníku práce a aktívne využívanie Zákonníka práce
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Silná orientácia na prácu s ľuďmi a klientami spoločnosti
  • Osoba orientovaná na detail a precíznosť
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Tímový hráč
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • Znalosť práce s PC (MS Office)

Benefity

Spoločnosť Grafton ponúka:
  • dynamickú a samostatnú práca
  • úvodné zaškolenie
  • rozvoj a vzdelávanie
  • teambuildingové aktivity
  • dvojzložkový príjem
  • denné využitie cudzích jazykov

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Recruiter | Špecialista | Nábor | Agentúra | Vzdelávanie a rozvoj | Senior |