pripája sa...

Personalista - Recruiter

Lokalita Myjava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 400 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-12-32116

Popis Práce

Hľadáme PERSONALISTU - RECRUITERA do výrobnej spoločnosti.
Náplň práce:

  • inzercia voľných pracovných miest
  • navrhovanie stratégii v oblasti zlepšenia procesu náboru zamestnancov
  • vyhľadávanie a výber zamestnancov
  • spolupráca s personálnym agentúrami v oblasti dočasného pridelenia zamestnancov
  • proces nástupu a výstupu pracovníkov
  • vedenie osobnej zložky zamestnanca
  • zabezpečenie vstupných školení novoprijatých zamestnancov
  • vzdelávacie aktivity zamestnancov
  • znalosť pracovného práva
  • reporting personálnych aktivít

Čaká Ťa nový tím kolegov !

Požiadavky

  • Min. 1 rok praxe v oblasti HR na obdobnej pozícii
  • AJ na úrovni B2 (aktívna slovom aj písmom)
  • prax vo výrobnom závode je veľkou výhodou
  • MS Exce, word, PP, Outlook - porkočilá úroven
  • human - základy
  • vodičský preukaz sk. B
  • príjemné vystupovanie
  • prezentačné zručnosti, znalosť pracovného práva, tímový hráč

Benefity

  • flexibilný prac. čas
  • bohatý sociálny program a benefity
  • možnosť ďaľšieho vzdelávania

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Generalista | Konzultant | Špecialista | Recruiter | Senior | HR Generalist