pripája sa...

TEAM LEADER MZDÁROV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30907

Staňte sa členom v multikulturálnom prostredí a veďte tím mzdových analytikov.

Náplň práce:

  • Vedenie pravidelných tímových ako aj individuálnych stretnutí ohľadne vývoja zamestnancov
  • Motivácia tímu a zabezečenie rastu a rozvoja
  • Zodpovednosť za správnosť a včasnosť spracovania miezd
  • Účasť na auditoch
  • Podpora manažérovi a zástup za manažéra v čase jeho/jej neprítomnosti

Požiadavky

  • Minimálne 2- ročná skúsenosť s vedením tímu mzdárov alebo iného finančného tímu
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka- denná komunikácia
  • Ovládanie talianskeho jazyka je veľkou výhodou
  • Analytické schopnosti, multitasking, komunikatívnosť
  • Schopnosť motivovať tím

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú predstavené na osobnom pohovore v danej spoločnosti.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Manažment | Analytik | Vedúci tímu | Mzdy | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Payroll clerk