pripája sa...

PAYROLL SPECIALIST

Lokalita Hlohovec
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-30952

Popis Práce

Máte skúsenosti v oblasti payroll?
Máte logické myslenie a vynikajúci prehľad v mzdovej agende?

Získajte túto zaujímavú prácu v prestížnej medzinárodnej spoločnosti práve Vy a rozvíjajte ďalej svoje doterajšie skúsenosti na pozícii PAYROLL SPECIALIST.

Náplň práce:

  • Kontrola všetkých vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
  • Zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd
  • Príprava bankových platobných príkazov, komunikácia s bankou v prípade potreby
  • Príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady a komunikácia so štátnymi inštitúciami
  • Interné a externé reportovanie, štatistické reporty
  • Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti
  • Príprava prehľadov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich následná aplikácia v spoločnosti
  • Rozsiahle poradenstvo v mzdovej oblasti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Aspoň 3 ročné skúsenosti v mzdovom účtovníctve/personalistike
  • Znalosť anglického jazyka
  • Znalosť mzdovej legislatívy a problematiky pracovno-právnych vzťahov
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Precíznosť
  • Flexibilita

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Senior | Payroll clerk