pripája sa...

PAYROLL PROJECTS SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 500 - 4 500 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-11-31640

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii PAYROLL PROJECTS SPECIALIST.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za celkové payroll projekty
  • Nastavovanie platových tried pre nové pobočky
  • Zodpovednosť za všetky potrebné analýza konkrétneho trhu (vedieť zohľadniť všetky potrebné kritéria pre správne nastavenie miezd)
  • Reportovanie výstupov, zhodnotenie trhu, spracovanie analýz
  • Znalosť mzdovej legislatívy príslušnej krajiny

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Min. 7 rokov skúseností v oblasti payroll
  • Prehľad rôznej mzdovej legislatívy - medzinárodná úroveň PODMIENKA
  • Prax v oblasti medzinárodných PAYROLL PROJEKTOV PODMIENKA
  • Prax v nastavovaní mzdovej štruktúry spoločnosti PODMIENKA
  • Silné analytické a strategické myslenie

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Engineering | Finance a bankovníctvo a investície | Manažment | Projektový manažér | Manažér | Projekt | Project Manager