pripája sa...

PAYROLL MANAGER

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 3 500 - 4 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 22682

Hľadáme manažéra globálneho payroll tímu, ktorý spracováva mzdy viacerým krajinám.

Náplň práce:

  • Odborné vedenie Payroll oddelenia/tímu, vrátane Team Leader-ov
  • Kontrola procesov na oddelení
  • Dohľad nad včasným spracovaním miezd
  • Sledovanie KPIs
  • Riešenie problematických prípadov s klientami

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti Payroll
  • Manažérske skúsenosti, ideálne vo väčšej spoločnosti
  • Proaktívny prístup
  • Plynulý anglický jazyk
  • Znalosť legislatívnych zmien

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Manažment | Účtovníctvo | Manažér | Metodik | Mzdy |