pripája sa...

PAYROLL ADMINSTRATOR PART TIME NA 20 hod. týždenne

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 3,50 EUR/hod.
Publikované viac ako rokom
Kontakt Lalinská Mariana
Ref. Č. 12339

Ponúkame Vám skvelú príležitosť získať popri škole skúsenosti na finančnom oddelení medzi kolegyňami, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Hľadáme spoľahlivú posilu na skrátený pracovný úväzok:

Náplň práce:

  • Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
  • Príprava podkladov na mzdy,
  • Administratívna podpora oddelenia
  • PRACOVNÁ DOBA:
20h týždenne, každý deň od pondelka do piatka na 4 hodiny, prípadne dohodou

Požiadavky

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritériá:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s prípravou podkladov a spracovaním miezd
  • Znalosť príslušnej legislatívy
  • Znalosť Anglického jazyka je veľkou výhodou
  • Užívateľská úroveň MS Office
  • Orientácia na čísla
  • Analytické a logické myslenie
  • Orientácia na detail
  • Spoľahlivosť, precíznosť
  • Komunikačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Pozícia je vhodná aj pre študenta VŠ a uchádzačky na materskej dovolenke.

Benefity

  • zaškolenie
  • práca v mladom, dynamickom tíme
  • team-buildingové aktivity
  • možnosť dlhodobého úväzku a osobného rastu

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Kancelářské služby | Účtovníctvo | Analýzy | Asistent / asistentka | Účtovník |