OVLÁDAŠ PLYNULO ANGLIČTINU A HĽADÁŠ PRÁCU NA ÚČTOVNOM ODDELENÍ?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 22143

Využi príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícií Collection Analyst.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Denná komunikácia v anglickom jazyku s medzinárodnými obchodnými partnermi spoločnosti (emailová/telefonická forma)
  • Pravidelná kontrola účtov partnerov spoločnosti
  • Práca s internou databázou spoločnosti
  • Komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti, zisťovanie informácií
  • V prípade neuhradných faktúr hľadanie vhodného riešenia pre partnerov
  • Poskytovanie zistených informácií partnerom
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Plynulá úroveň anglického jazyka (level C1)
  • Výhodou je absolvent finančného odboru
  • Predchádzajúca skúsenosť v zákazníckom servise
  • Užívateľ balíka MS Office
  • Orientácia na zákazníka

Spoločnosť poskytuje motivujúci balík benefitov ako napríklad 13. garantovaný plat, financné bonusy, vstup do fitness centra, stravné lístky a ďalšie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Zákaznícky servis | Finance | Analytik | Účtovník | Vymáhač pohľadávok | Bookkeeper, accountant