pripája sa...

OVLÁDAŠ NEMECKÝ JAZYK A ORIENTUJEŠ SA V IT OBLASTI?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500
Publikované asi mesiacom
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 22307

Orientuješ sa v oblasti IT a máš aktívnu nemčinu? Hľadáme ŠPECIALISTU AUTOMATICKÉHO TESTOVANIA S NEMECKÝM JAZYKOM.

Úspešná Nemecká spoločnosť v oblasti bankovníctva a poisťovníctva otvára možnosť pre šikovných kandidátov.

Náplň práce:

  • vykonávanie automatických testov pomocou interných nástrojov
  • tvorba scriptov pomocou shell, windows script
  • tvorba testovacích prípadov
  • spolupráca v tíme testerov a zlepšovanie procesov a nástrojov testovania

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosť s SQL
  • skúsenosť so správou servrou Linux a Windows scriptovaním
  • práca s XML
  • ochota učiť sa nové veci

Benefity

  • podpora učenia nemčiny, anglictiny pocas pracovnej doby
certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
  • pevná prac. doba od 9 do 16:00, príchod a odchod si volia sam
  • Premie - od vykonu, vianocne premie
  • 31.12. - platena dovolenka
  • Nach der Anzahl der abgearbeiteten Jahre wird Zusatzurlaub geleistet - dovolenka navyse podla odpracovanych rokov
  • Sickday

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Vývoj sw a analýza | Tester | Programátor / vývojář | Windows | Linux | XML | Shell | Tester