OVLÁDAŠ NEMČINU A MÁŠ EKONOMICKÉ VZDELANIE? MY MÁME PRE TEBA POZÍCIU.

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 17610

Otvára sa pre Teba skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti:

Tvojou náplňou práce by bolo:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Rekonciliácie účtov
  • Práca s účtovníckymi systémami
  • Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • VŠ vzdelanie
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Rozvinuté komunikačné zručnosti
  • PC zručnosti (užívateľská znalosť MS Office)
  • Tímový hráč

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Operátor | Pracovník technickej podpory | Administratívny pracovník | Administration