SPRICHST DU DEUTSCH? WIR HABEN DIE GELEGENHEIT IN BRATISLAVA FÜR DICH!

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 23491

Máš ekonomické vzdelanie, no chýba ti prax? Láka ťa prostredie medzinárodnej spoločnosti a nerobí ti problém zbaliť sa a presťahovať sa do Bratislavy?
Ak znie Tvoja odpoveď áno a ovládaš nemecký jazyk, tak neváhaj a ihneď nám zašli svoj životopis!

Náplň práce:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Práca v systéme SAP
  • Kontaktovanie interných oddelení spoločnosti
  • Spolupráca na uzávierkových aktivitách
  • Komunikácia v nemeckom jazyku – mailová, telefonická
  • Pravidelné uzávierkové aktivity
  • Miesto výkonu práce: BRATISLAVA

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
  • Ukončené SŠ/ VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Skúsenosť s administratívou, účtovníctvom, financiami alebo obchodom je VÝHODOU
  • Motivácia pre prácu na účtovnom oddelení
  • Zameranie na detail
  • Zodpovedný prístup
  • Tímového ducha

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a zaujímavé zamestnanecké výhody:
  • flexibilný pracovný čas
  • garantovaný 13. plat
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • príspevok na športové a kultúrne podujatia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Analytik | Kontrolór | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Aktívny | Komplexný | Čiastkový | Invoice clerk