pripája sa...

OVLÁDAŠ C# A CHCEŠ PRÍLEŽITOSŤ?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 10 dňami
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29909

Si šikovný a máš skúsenosť so C#/ASP.NET/ MVC alebo Delphi? Chcel by si sa rozvíjať v tejto oblasti a dostať šancu v IT tíme a naučiť sa niečo nové? Tak poď pracovať pre spoločnosť poskytujúcu finančné služby ako C# DEVELOPER!

Tvojou náplňou práce bude:

  • analýza užívateľských požiadaviek
  • programovanie a vyvíjanie nových modulov informačného systému (ASP.NET/MVC)
  • práca v IT tíme
  • testovanie nových modulov IS
  • riešenie HelpDesk požiadaviek

Požiadavky

Požiadavky práce:
  • skúsenosť so C# a ASP.NET alebo MVC (6+ viac mesiacov skúseností)
  • skúsenosť s Delphi veľkou výhodou
  • SQL – pokročilá znalosť
  • MS Excel, MS Outlook, MS Word- pokročilá úroveň
  • Microsoft Windows – expert

Benefity

  • Home office
  • Flexibilná pracovná doba
  • 4x sick day
  • Projektové odmeny
  • Príspevky na šport/kultúru/wellness

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ASP.NET | Delphi | C# | .NET | Programmer