pripája sa...

HĽADÁŠ PRÁCU V RUŠTINE? MY TI JU DÁME!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 15 dňami
Kontakt Juhász Martin
Ref. Č. 17834

Ak potrebuješ získať prax a rád by si využíval ruský a anglický jazyk na dennej báze, tak táto pozícia je práve pre teba.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Podpora ruských zákazníkov v ich materinskom jazyku a v angličtine
  • Telefonická a emailová komunikácia na dennej báze ohľadne nezrovnalostí
  • Riešenie prioritných a nevyriešených aktivít zákazníka
  • Administratíva súvisiaca s výkonom pracovnej pozície

Požiadavky

Ak ťa náplň práce zaujala, radi ti na osobnom pohovore povieme viac.

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledovné požiadavky:
  • Platný WORKPERMIT
  • Ukončené vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie- ekonomické zameranie výhodou
  • Anglický a ruský jazyk na úrovni C1 - v práci ho budeš každý deň využívať
  • Prozákaznícka orientácia
  • Komunikatívna a dynamická osobnosť
  • Predošlá skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi je vítaná

Benefity

  • Jazykové kurzy
  • Narodeninové poukážky
  • Dovolenka na vyše
  • Team buildingy a rôzne firemne akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Operátor | Špecialista | Customer support