pripája sa...

OTC Tim líder

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 300 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27307

Popis Práce

Otvorila sa nám nová pozícia Tím lídra!
Je Vám blízka oblasť OTC a máte skúsenosti s vedením tímu? Chcete sa dozvedieť viac?
Vašou náplňou práce bude:

  • Vedenie OTC tímu (motivácia a rozvoj členov tímu, 1to1, stanovenie priorít, koordinácia práce...)
  • Zodpovednosť za správnosť procesov na oddelení
  • Pravidelný reporting kľúčových finančných informácií
  • SOX kontroly
  • Participácia na prenose a zlepšovaní procesov v rámci tímu
  • Denná komunikácia v anglickom jazyku
  • Riešenie eskalácii včas a efektívne

Požiadavky

Hľadáme uchádzačov, ktorí spĺňajú nasledovné:
  • Plynulý anglický jazyk
  • Skúsenosti na tím líderskej pozícii (minimálne 1,5-2 roky) z SSC prostredia je podmienkou
  • Vzdelanie v oblasti financií, ekonómie veľkou výhodou
  • Minimálne 2 roky skúsenosti v oblasti účtovníctva
  • Multitasking
  • Skúsenosť s transition alebo inými projektmi výhodou

Spoločnosť ponúka mnoho atraktívnych finančných a nefinančných zamestnaneckých výhod, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Vymáhanie pohľadávok | Vedúci tímu | Špecialista | Pohľadávky | Záväzky | Hotovosť a banka | Čiastkový | Kontingenčné tabuľky | SAP | Senior | Centrá zdieľaných služieb | US GAAP | Fakturácia | Zlepšovanie | Implementácia | Bookkeeper, accountant