pripája sa...

ORGANIZUJ MEETINGY MANAŽMENTU - POZÍCIA ASISTENTKY

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 24069

Máte už skúsenosti v administratíve a hľadáte nové výzvy? Plynule hovoríte po anglicky a ste organizačný typ? Teraz Vám ponúkame skvelú príležitosť pracovať v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti na pozícií Asistenta/ky.

Vaša náplň práce bude:

  • Organizácia pracovných stretnutí s obchodnými partnermi
  • Manažment kalendáru a termínov
  • Telefonická a emailová komunikácia s klientmi
  • Koordinácia kancelárie: objednávanie kancelárskych potrieb, evidencia pošty, zabezpečenie drobných opráv a pod.
  • Administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného
  • Príprava rôznych reportov
  • Spolupráca pri zabezpečovaní služobných ciest – booking hotelov a leteniek
  • Uvádzanie návštev, zabezpečenie drobného občerstvenia

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti administratívy
  • Dobrú znalosť MS Office
  • Vynikajúce organizačné zručnosti
  • Dobré komunikačné zručnosti a reprezentatívne vystupovanie
  • Samostatnosť

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | Špecialista | Operátor | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Assistant